Różnica pomiędzy przeciętnymi a bogatymi

Aby poprawić jakość swojego życia poprzez zwiększenie grubości portfela, najpierw musimy zacząć zwiększać zasobność naszego umysłu, bo to właśnie on odpowiada za to jak żyjemy i jak wygląda nasza codzienność. Ale to musisz zrobić na własną rękę, ja mogę ci wytłumaczyć różnice w zachowaniu różnych warstw społecznych.

A więc pierwsze co wyróżnia ludzi sukcesu jest nieszablonowe myślenie, to znaczy że mają oni na siebie konkretny plan do którego będą dążyć choćby inni się z nich śmiali, nie szukają wymówek typu „Eeee, a co znajomi na to” pamiętaj że chodzi o twoje życie a nie o twoich sąsiadów ani znajomych więc co cię obchodzi ich zdanie.

Czas wspomnieć o odwadze, posłużę się przykładem w którym zobrazuję jakie przełożenie na realizm ma wspomniana odwaga połączona z nieszablonowym myśleniem, załóżmy że mamy Pana Kacpra który był kilka miesięcy za granicą i udało mu się przywieźć 25-30 tysięcy złotych, 97% osób na jego miejscu kupi samochód albo wyda pieniądze na imprezy, natomiast pan Kacper użyje tych pieniędzy na otworzenie lokalu w mieście obok bo nie ma tam typowego miejsca gdzie młodzież może spędzić czas a młodych ludzi tam pod dostatkiem, ma zagwarantowany biznes i stały dochód bez pracy własnej, 30 tysięcy spokojnie wystarczy na otworzenie takiej działalności. A to wszystko osiągnięte dzięki wytrwałej pracy za granicą, kupując samochód by te pieniądze rzucił w błoto, na drogie fury przyjdzie czas.

Chłopak pokazał nieszablonowe myślenie, mądre oraz odwagę ponieważ ona jest bardzo ważna w przedsięwzięciach, pamiętaj ryzyko można tak zminimalizować że nie będzie ono warte brania pod uwagę, warto się odważyć żeby spełnić swoje marzenia, wszystko jest dla człowieka osiągalne, jeśli nie masz odpowiedniej wiedzy to nic straconego, bo od czego jest internet, a do założenia biznesu nie musisz mieć papierka ukończenia studiów prowadzenia działalności.

Ludzie sukcesu potrafią wykorzystywać swoje okazje i często sami je sobie tworzą.