Najlepsze książki dla sportowców, którzy chcą odnieść sukces

Najambitniejsi cały czas chcą się rozwijać, przykre jest, że większość sportowców nie daje z siebie 100%, gdyby to robili, co roku piłkarzem roku byłby ktoś inny, a nie jeden kilka razy z rzędu.
Naszczęście są osoby których celem jest bycie najlepszym, tacy ludzie dużo czytają, uczą się i rozwijają, a będąc przy temacie czytania, sprawdzimy jakie książki powinni wybrać ci którzy z dnia na dzień pragną być lepsi.

NARZĘDZIA TYTANÓW

Pierwszą na dziś pozycją będzie absolutny bestseller autorstwa Timothy Ferriss’a – „Narzędzia Tytanów” książka z prawie ośmioma set stronami nauczy nas nie tylko tego jakie strategie i działania podejmowali tacy jak Arnold Schwarzenegger, ale też jak wprowadzić nasze ciało i umysł w dobry rytm dnia, jest to wiedza którą mogą wykorzystać sportowcy i nie tylko.
Książka polecana przez wszelakie grono biznesmenów, sportowców i ludzi sukcesu, co lepsze koszt tej konkretnej książki oscyluje w granicach 50 złotych.

SZTUKA ZWYCIĘSTWA

Kolejną godną polecenia pozycją jest książka napisana przez emerytowanego prezesa firmy NIKE – Phil’a Knight’a, jednak w drodze na sportowy sukces ta pozycja również jest obowiązkowa.
Więc jeśli nie sportowcem to kim był Phil Knight?
Phil Knight to współzałożyciel i emerytowany prezes firmy NIKE.
Jednak wiedza, taktyki, oraz ogólny mindset pasuje idealnie do przedsiębiorcy jak i do sportowca, dlatego nawet ci najambitniejsi powinni się zapoznać z tą pozycją, a z pewnością wiedza z książki nie pójdzie na marne

BIOGRAFIE

Oczywiście biografie różnych sportowców z najwyższej półki to także bezcenne źródło wiedzy, ponieważ nie raz znajdziemy wspaniałe schematy pracy, taktyki, czy strategie działań, które możemy wdrażać do swojego życia.
Nie wymieniamy osobno biografi, ponieważ każdy takową dobierze pod siebie i pod to w jaki odłam sportu chce iść (boks, MMA, piłka nożna, koszykówka)

W tworzeniu artykułu i zestawieniu książek swoją pomoc zaoferowali redaktorzy portalu https://www.magazynsportowy.pl/.